26
mar

Odkryj piękno Tajlandii

Na całym świecie można zobaczyć niesamowicie wiele niezwykłych miejsc. Trudno zatem w niedługim artykule opisać najładniejsze atrakcje, ponieważ to coś niemożliwego. I dlatego skupmy się nieco bardziej na odkryciu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Moim skromnym zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na całym świecie. Komu w szczególności mocno się spodoba Tajlandia? No cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnych wyprawach, bez korzystania z biur podróży muszą wiedzieć, że Tajlandia to jakby nie patrzeć nietrudna destynacja.
Zapewne są łatwiejsze państwa, na przykład Hiszpania, lecz jeśli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest najlepszym celem. Niezbyt drogo, przyjemnie, a jeszcze oprócz tego można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, zatem stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Głównie dzięki chińskim turystom. Niesamowita jest także wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż pewnie faceci szukający nocnych uciech będą uradowani.
źródło: www.usmiechtarnowa.pl, http://digikey.net.pl, http://www.avans.org.pl, wypadekholandia.pl

Ciekawe wpisy tematyczne:

Comments are closed.